Малінес 4

IV документ з Малінес

70.00грн.

Цей Четвертий Документ з Малінес розглядає особливо делікатну тему. Він намагається відповісти, теоретично та на практиці на питання: яким має бути відношення християн до дійсності та впливу духа зла у світі?
Це важке завдання ще з того моменту, згідно дефініції, коли маємо справу з царством темряви, до якого жодний підхід не може бути спрощеним, чи то фундаментальний чи раціональний.
Мета автора – не досліджувати проблему у всіх можливих напрямах, але особливо пояснити, погляд Церкви згідно даної проблематики й пасторальну практику, а також, щоб порівняти думку Церкви з особливою вірою та методами стосовно звільнення та екзорцизму, які існують в групах та спільнотах Харизматичної Віднови.

Imprimatur: Кир Володимир Війтишин

Формат: А5, 102 ст.

Описание товара

Зміст

Вступ

Розділ І. Церква і сили темряви

Розділ ІІ. Харизматична Віднова та «Сили Темряви»

Розділ ІІІ. Віднова у серці Церкви

Висновок

Про автора

B207_zps88304446

Л. Й. Кардинал Суененс

Архієпископ Брюссель-Маллінес у 1961—1979 рр., від 1962 р. – кардинал. Був одним із чотирьох модераторів ІІ Ватиканського собору. Завдяки йому до текстів соборових рішень було введено поняття харизми, яке сприймали як природню спадщину Церкви та кожного охрищеного. Після зародження Віднови у Святому Дусі він став її невтомним популяризатором та опікуном, під протекцією спершу авла VI, а згодом Івана Павла ІІ. У Польщі він виголосив промову на Загальнопольському Конгресі Віднови у Святому Дусі, який відбувся у Ченстохові, в 1983 р. Сам він так говорив про себе: “Коли я отримав єпископську хіротонію, то своїм гаслом я обрав слова: In Spiritu Sancto (у Святому Дусі), символами цих слів стала срібна голубка, розташована на блакитній підставці, що символізує арію. Такою у двох словах була уся програма мого життя: поглиблення єдності з fiat Марії з метою прийняття благодаті та сили Духа Святого. У церковному контексті це був вираз мого прагнення служити не адміністративній Церкві, а Церкві, відкритій на недосяжні та неочікувані ласки Святого Духа”.

Отзывы

Отзывов пока нет.

Добавьте первый отзыв “IV документ з Малінес”