Малінес 3

ІІІ документ з Малінес

65.00грн.

Ця книга повинна допомогти подолати деякі стереотипи цього штучного поділу. Адже Бог об’єднав свою першу і другу заповідь. Згідно з нашою позицією християнин, котрий не був би «харизматик» у широкому сенсі цього слова, не був би також відкритим на Духа і слухняним до Його проявів, такий християнин – це християнин, котрий забув про своє хрещення. Натомість християнин, не залучений у суспільну діяльність, був би хворим християнином, що не визнає Євангельських заповідей.
Автори з’ясували, що найпростішим методом спільної праці, у цьому контексті для музикантів буде актуальною метафора «гри у чотири руки», – є поетапне формування сучасного християнина повністю відкритого на Бога та відданого служінню людям.
Ось яким є зміст Третього Документу з Малінес, видання якого виходить у серії присвяченій розважанням над відновою у Святому Дусі, а зокрема у тім, що Віднова може дати мирянам. Таким чином, відкриваються дві перспективи перед християнином: жити своєю вірою у «харизматичний» і «соціальний» спосіб. Метою такого довгого вступу було показати, що існує можливість об’єднати ці два способи.

Imprimatur: Кир Володимир Війтишин

Формат: А5, 88 ст.

Описание товара

Зміст

Вступ

Розділ І Бог і створіння

Розділ ІI На служінні людині

Розділ ІІІ Апостоли Христа

Розділ ІV У серці міста

Про автора

B207_zps88304446

Л. Й. Кардинал Суененс

Архієпископ Брюссель-Маллінес у 1961—1979 рр., від 1962 р. – кардинал. Був одним із чотирьох модераторів ІІ Ватиканського собору. Завдяки йому до текстів соборових рішень було введено поняття харизми, яке сприймали як природню спадщину Церкви та кожного охрищеного. Після зародження Віднови у Святому Дусі він став її невтомним популяризатором та опікуном, під протекцією спершу авла VI, а згодом Івана Павла ІІ. У Польщі він виголосив промову на Загальнопольському Конгресі Віднови у Святому Дусі, який відбувся у Ченстохові, в 1983 р. Сам він так говорив про себе: “Коли я отримав єпископську хіротонію, то своїм гаслом я обрав слова: In Spiritu Sancto (у Святому Дусі), символами цих слів стала срібна голубка, розташована на блакитній підставці, що символізує арію. Такою у двох словах була уся програма мого життя: поглиблення єдності з fiat Марії з метою прийняття благодаті та сили Духа Святого. У церковному контексті це був вираз мого прагнення служити не адміністративній Церкві, а Церкві, відкритій на недосяжні та неочікувані ласки Святого Духа”.

Отзывы

Отзывов пока нет.

Добавьте первый отзыв “ІІІ документ з Малінес”