Перейти в корзину Товар "З’ЇЖ ЦЮ КНИГУ" успешно добавлен в корзину.
Перейра_red

Ісус сьогодні

65.00грн.

Світовий бестселер – книга відомого екзорциста Руфуса Перейра «Ісус сьогодні» вперше перекладено на українську мову.
Книга «Ісус сьогодні» увібрала в себе досвід життя отця Руфуса, його проповідницьку діяльність, яка підтверджується живими плодами, свідченнями про оздоровлення та звільнення, які Господь Ісус щедро виливає сьогодні на Індію та інші країни, де Дух Святий виливається на людей, щоб знову пізнали, що Бог сьогодні той самий.

Imprimatur: Кир Володимир Війтишин

Формат: А5, 70 с.

Описание товара

Зміст

1. Ісус сьогодні – «А ви – спитав їх, – що кажете про мене: хто я?»

Ніхто не може двом панам служити

 

2. Ісус – проникливий Учитель 

Вгамуйтесь і пізнаєте, що я – Бог 

 

3. Ісус – цілитель духа, душі й тіла 

Хочу, будь чистий 

 

4. Ісус – наполегливий молитовник 

Цей рід нічим не можна вигнати, тільки молитвою та постом 

 

5. Ісус – страждаючий Слуга 

Пустіть дітей приходити до Мене 

 

6. Ісус Христос – той же навіки 

Прийшли до залізної брами… вона сама собою

їм відчинилася 

 

Ісус сьогодні той же – Пісня прослави 

Про автора

 rufusо. Руфус Перейра народився у 1933 році у Бомбеї (Індія). Його родичі були навернені до християнства португальцями у XVII ст., звідси і його протугальське ім'я. У віці семи років він вирішив стати священиком, хоч його родина мріяла бачити його юристом.

Згодом отець поступив до семінарії, звідки отримав направлення на навчання до Риму. Його спеціальністю була біблійна теологія, яку отець Руфус  викладав у кількох семінаріях. Після декількох років праці на парафіях, був призначений директором трьох найвідоміших шкіл у Бомбеї, а у 1972 році йому доручили опікуватися Католицьким Харизматичним рухом. Згодом він став співзасновником Біблійного коледжу для мирян у Бомбеї, і турбувався ним протягом кількох років. Він також був видавцем CHARISINDIA, одного з найкращих англомовних харизматичних журналів у світі. З 1997 до 2004 р. є членом ради Міжнародної Католицької Служби Харизматичної Віднови (ICCRS). Отець Руфус був заступником президента Міжнародної Асоціації Екзорцистів (AIE) заснованої у Римі, також був засновником Міжнародної Асоціації Служби Звільнення. На протязі останніх тридцяти років о. Перейра невтомно працює на ниві євангелізації, проводячи численні реколекції та семінари для священиків і мирян. Він служив даром оздоровлення тому був відомий на увесь світ. Помер о. Руфус Перейра 3 травня 2012 року. 

Отзывы

Отзывов пока нет.

Добавьте первый отзыв “Ісус сьогодні”