Розпізнання у вірі

Як розпізнавати у вірі

65.00грн.

Праця є надзвичайно важливою підтримкою для кожного, хто переживає перший духовний поштовх, виходить на шлях власного навернення та відчуває радість переміни, адже перше відкриття у вірі, прийняття ласки навернення поступово провадить нас до певнішого перебування у Святому Дусі. Дана книга допомагає визначити коли в нашому житті діє добрий дух – ангел Божий, Дух Святий, коли – злий дух – сатана, а коли – сама людина. Автор поєднує в книзі власний досвід та правила духовного розпізнання із духовними правилами Святого Ігнатія, які показані в контексті людських ситуацій та особистих виборів. Таким чином кожний читач, який підіймається через ласку навернення і переживає радість відкриття дій Святого Духа зможе це досвідчити у власному житті і тим самим допомогти в щоденній співпраці у ласці Божій.

Imprimatur: Кир Володимир Війтишин

Формат: А5, 82 ст.

Описание товара

Зміст

Вступ

Неспокій, який визволяє

Згода на ласку навернення

Спокій серця

Про духовну втіху

1. Потіха, як дар і покликання

2. Відповідь людини

3. Спокуси злого

Виховний характер внутрішнього спустошення.

Про причини спустошення

1. Через наші занедбання

2. Через Божу любов

3. Шукаючи слави для себе

Про збереження втіхи

Про поведінку ворога

А. Коли людина втікає, то він ще більше її притискає

Б.  Скриває свій замисел

В. Атакує найслабшу сторону

Ісус переможець

Про автора

Aby nikt nie zginal_tloо. Юзеф Козловський, SJ народився 18 квітня 1951 року у Волі Ліпинецькій, в колишньому Радомському воєводстві. Був охрещений 8 травня 1951 року у парафіяльному костелі святого Івана Хрестителя у Ястшебю.
Після закінчення загальноосвітньої школи у 1966 році його прийняли у монаший дім в Каліші. Там він відвідував ліцей імені Адама Асника, однак після закінчення першого класу ліцею, повернувся додому і продовжив навчатися в іншому ліцеї м. Шидловец. Після отримання атестата 5 червня 1970 року він знову повернувся до Товариства Ісуса (єзуїтів).

О. Юзеф Козловський SJ прийняв свої перші монаші обіти 8 вересня 1972 року. Цього ж року він розпочав трирічне навчання філософії у Кракові, в Колегії Отців Єзуїтів, а після їх завершення – теологічні студії у Варшаві, у папській Богословській Академії «Боболанум».
7 січня 1978 року був висвячений на диякона, а 29 червня того ж року – на священика. Відразу після священичих свячень почав служити на парафії Найсвятішого Ісусового Імені, у Лодзі. Два роки виконував там функції катехита та академічного душпастиря.
У 1980 році його перевели на парафію святого Степана у Варшаві. Там він катехизував та опікувався новоствореною групою Віднови у Святому Дусі, одночасно, вивчаючи катехитику в АТК.
В 1982-84 роках працював на парафії у Пьотркові Трибунальському, де також заснував групи Харизматичної Віднови.
В 1985-87 роках працював у Торуні, де займався академічним душпастирством та був духівником групи Харизматичної Віднови на парафії Зіслання Святого Духа. Там 2 лютого 1987 року він склав свої вічні обіти. З 1987 року він знову працює у Лодзі спершу як вікарій на парафії Найсвятішого Імені Ісуса, а згодом із 7 вересня 1988 року до 27 вересня 1997 року як суперіор і настоятель на цій же парафії. Цей період у Лодзі був для отця передусім часом роботи у Харизматичній Віднові він заснував Осередок Віднови у Святому Дусі у Лодзі, який об’єднує чотири молитовні групи, видавництво та вокально-інструментальний ансамбль «Сильні в Дусі».
Багато років отець був координатором Віднови у Лодзькій архієпархії, а також членом Регіональної Ради Координаторів Віднови у Святому Дусі. Із гуртом «Сильні в Дусі» він проводив євангелізаційні реколекції на парафіях у Польщі та закордоном (в Австрії, Швеції, Німеччині, Англії, США). Видав багато книг на базі досвіду проведення Єзуїтських реколекцій та харизматичної духовності. Він активно брав участь в міжнародних конференціях Віднови у Святому Дусі, був сильним сповідником та духівником.
16 грудня 2002 року під час передріздвяних реколекцій на Ясній Горі, коли розпочинав Євхаристію відчув себе погано і змушений був вийти у захристію. Він переривав Літургію ще кілька разів просячи «Сильних у Дусі» давати свідчення, оскільки сподівався, що зможе продовжити Літургію. Він так і не закінчив Літургію, його відвезли у лікарню, а Службу Божу довершив настоятель тієї парафії.
В лікарні Отцю зробили операцію на підшлунковій залозі, після якої він помер 29 травня 2003 року – у день Вознесіння Господнього.

Отзывы

Отзывов пока нет.

Добавьте первый отзыв “Як розпізнавати у вірі”