Изображение в Марія

Життя у Святому Дусі з Марією

65.00грн.

 Праця складається із семи розділів, в котрих, зокрема йдеться про те, як Богородиця вчить нас слухати Слово та на власному прикладі показує цілковиту довіру до Бога, а також яким чином виступає помічницею у боротьбі зі злом. Окрім того, велике значення приділяється присутності Марії у євангелізації в наш час, яка через власне свідчення заохочує всіх повірити у Христа, прийняти хрещення і завдяки цьому осягнути спасіння.
У праці разом з Матір’ю Ісуса, заслуханою у Боже Слово та вразливою на натхнення Святого Духа, кожний читач відкриє для себе багато нового адже поряд із біблійним аспектом поєднаний особистий внесок автора, а також історичний контекст, який стосується подій розвитку Харизматичної віднови у польській Церкві.

Imprimatur: Кир Володимир Війтишин

Формат: А5, 86 с.

Описание товара

Зміст

ВСТУП

Розділ 1 ВІДДАНА ГОСПОДУ

Розділ 2 ПРИХОВАНА В ТІНІ СВЯТОГО ДУХА

Розділ 3 ВЧИТЬ СЛУХАННЯ СЛОВА

Розділ 4 ТА, ЩО ВКАЗУЄ ШЛЯХ

Розділ 5 МАТИ, КОТРА ВЧИТЬ ДОВІРИ

Розділ 6 НАТХНЕННИЦЯ ПРОПОВІДУВАННЯ

Розділ 7 ПОМІЧНИЦЯ У БОРОТЬБІ ЗІ ЗЛОМ

Розділ 8 НЕВІД'ЄМНА У ЄВАНГЕЛІЗАЦІЇ

 

 

Про автора

Aby nikt nie zginal_tloо. Юзеф Козловський, SJ народився 18 квітня 1951 року у Волі Ліпинецькій, в колишньому Радомському воєводстві. Був охрещений 8 травня 1951 року у парафіяльному костелі святого Івана Хрестителя у Ястшебю.
Після закінчення загальноосвітньої школи у 1966 році його прийняли у монаший дім в Каліші. Там він відвідував ліцей імені Адама Асника, однак після закінчення першого класу ліцею, повернувся додому і продовжив навчатися в іншому ліцеї м. Шидловец. Після отримання атестата 5 червня 1970 року він знову повернувся до Товариства Ісуса (єзуїтів).

О. Юзеф Козловський SJ прийняв свої перші монаші обіти 8 вересня 1972 року. Цього ж року він розпочав трирічне навчання філософії у Кракові, в Колегії Отців Єзуїтів, а після їх завершення – теологічні студії у Варшаві, у папській Богословській Академії «Боболанум».
7 січня 1978 року був висвячений на диякона, а 29 червня того ж року – на священика. Відразу після священичих свячень почав служити на парафії Найсвятішого Ісусового Імені, у Лодзі. Два роки виконував там функції катехита та академічного душпастиря.
У 1980 році його перевели на парафію святого Степана у Варшаві. Там він катехизував та опікувався новоствореною групою Віднови у Святому Дусі, одночасно, вивчаючи катехитику в АТК.
В 1982-84 роках працював на парафії у Пьотркові Трибунальському, де також заснував групи Харизматичної Віднови.
В 1985-87 роках працював у Торуні, де займався академічним душпастирством та був духівником групи Харизматичної Віднови на парафії Зіслання Святого Духа. Там 2 лютого 1987 року він склав свої вічні обіти. З 1987 року він знову працює у Лодзі спершу як вікарій на парафії Найсвятішого Імені Ісуса, а згодом із 7 вересня 1988 року до 27 вересня 1997 року як суперіор і настоятель на цій же парафії. Цей період у Лодзі був для отця передусім часом роботи у Харизматичній Віднові він заснував Осередок Віднови у Святому Дусі у Лодзі, який об’єднує чотири молитовні групи, видавництво та вокально-інструментальний ансамбль «Сильні в Дусі».
Багато років отець був координатором Віднови у Лодзькій архієпархії, а також членом Регіональної Ради Координаторів Віднови у Святому Дусі. Із гуртом «Сильні в Дусі» він проводив євангелізаційні реколекції на парафіях у Польщі та закордоном (в Австрії, Швеції, Німеччині, Англії, США). Видав багато книг на базі досвіду проведення Єзуїтських реколекцій та харизматичної духовності. Він активно брав участь в міжнародних конференціях Віднови у Святому Дусі, був сильним сповідником та духівником.
16 грудня 2002 року під час передріздвяних реколекцій на Ясній Горі, коли розпочинав Євхаристію відчув себе погано і змушений був вийти у захристію. Він переривав Літургію ще кілька разів просячи «Сильних у Дусі» давати свідчення, оскільки сподівався, що зможе продовжити Літургію. Він так і не закінчив Літургію, його відвезли у лікарню, а Службу Божу довершив настоятель тієї парафії.
В лікарні Отцю зробили операцію на підшлунковій залозі, після якої він помер 29 травня 2003 року – у день Вознесіння Господнього.

Отзывы

Отзывов пока нет.

Добавьте первый отзыв “Життя у Святому Дусі з Марією”