Изображение в бОГ Є ЛЮБОВ

Бог є Любов

65.00грн.

Книга представляє багатолітній досвід душпастирської праці автора з поневоленими дияволом людьми. В своїй книзі о. Руфус розповідає читачам яким чином визначити поневолених людей і як здійснювати служіння для їхнього звільнення, а також наводить численні приклади одержимості з якими зіткнувся особисто впродовж багаторічного душпастирського служіння. Таким чином автор визначає що саме відкриває шлях для демонів в душу людини, а також ділиться власним досвідом щодо того, як відбувається зцілення і звільнення одержимих.
Значну увагу о. Руфус відводить найважливішому зціленню, якого потребують усі люди – духовному, що полягає в оздоровленні відносин з Богом, які зруйновані через особисті гріхи. Окрім того, автор застановляється на наступному дуже важливому для людини зціленню – внутрішньому, що полягає у відновленні зруйнованих відносин між людьми, яке стає можливим тільки тоді, коли у прощенні тих, які нас зранили, ми відкриваємо себе на Божу любов. А відтак, третє важливе зцілення на якому акцентує увагу автор є фізичне оздоровлення недуг та тілесних ран, коли ми через віру відкриваємо себе на зціляючи Божу любов. Таким чином, книга о. Руфуса Перейри є безперечним свідченням того, що тільки Бог є могутній Визволитель та люблячий Спаситель.

Imprimatur: Кир Володимир Війтишин

Формат: А5, 66 с.

Описание товара

Зміст

1. Сила та служіння священства 

2. Служіння звільненням 

3. Екзорцизм та звільнення 

4. Служіння звільненням та екзорцизм у місцевих церквах світу 

5. Зцілення та звільнення при зачатті та народженні 

6. Скажи лиш слово і я зцілюся 

7. Ворота відчинилися самі 

8. Він є наш мир, наше спасіння і в Його імені наша перемога 

9. Прокляття та зцілення від прокази 

10. Моя пасхальна пісня 

11. Неділя Божого Милосердя 

12. Служіння для тих які потрапили в секти та культи 

13. Давайте зодягнемось у обладунки Бога! 

14. Френсіс Макнат. Зріст зацікавлення служінням звільнення 

15. Покликання бути пастирями та святими 

16. Бог є Любов 

Про автора

 rufusо. Руфус Перейра народився у 1933 році у Бомбеї (Індія). Його родичі були навернені до християнства португальцями у XVII ст., звідси і його протугальське ім'я. У віці семи років він вирішив стати священиком, хоч його родина мріяла бачити його юристом.

Згодом отець поступив до семінарії, звідки отримав направлення на навчання до Риму. Його спеціальністю була біблійна теологія, яку отець Руфус  викладав у кількох семінаріях. Після декількох років праці на парафіях, був призначений директором трьох найвідоміших шкіл у Бомбеї, а у 1972 році йому доручили опікуватися Католицьким Харизматичним рухом. Згодом він став співзасновником Біблійного коледжу для мирян у Бомбеї, і турбувався ним протягом кількох років. Він також був видавцем CHARISINDIA, одного з найкращих англомовних харизматичних журналів у світі. З 1997 до 2004 р. є членом ради Міжнародної Католицької Служби Харизматичної Віднови (ICCRS). Отець Руфус був заступником президента Міжнародної Асоціації Екзорцистів (AIE) заснованої у Римі, також був засновником Міжнародної Асоціації Служби Звільнення. На протязі останніх тридцяти років о. Перейра невтомно працює на ниві євангелізації, проводячи численні реколекції та семінари для священиків і мирян. Він служив даром оздоровлення тому був відомий на увесь світ. Помер о. Руфус Перейра 3 травня 2012 року. 

Отзывы

Отзывов пока нет.

Добавьте первый отзыв “Бог є Любов”